Napsali o nás

Vážená paní ředitelko, dovolte, abychom ze srdce poděkovali Vám i celému personálu DS Seč za péči, kterou jste věnovali a poskytovali naší mamince po dobu jejího pobytu u Vás. Strávila u Vás poslední rok a půl svého života, a kdykoliv jsme jí navštívili, byla vždy spokojená, čistá, upravená, zkrátka bylo vidět, že je o ní vzorně pečováno. Setkávali jsme se ze strany personálu se skvělým, profesionálním , ochotným a laskavým přístupem, což nebývá vždy samozřejmostí.  Jsme velmi rádi, že jsme zvolili právě toto zařízení, kde mohla maminka důstojným způsobem  ještě pobýt zbývající čas, který jí byl vyměřen...                       Děkujeme!  Celá rodina od p  Prášilové

 

Vážená paní ředitelko, milé sestřičky, pečovatelky a vy všichni, kteří se staráte o chod domova.
Dovolte, abychom Vám všem poděkovali ještě jednou i písemně za vzornou a obětavou péči, kterou jste věnovali našemu tatínkovi.
V době, kdy jsme viděli, že sami nezvládneme péči o tatínka, našli jsme Váš domov seniorů. Volba byla správná. Nejenom pěkné okolí, zahrada, výhled na přehradu, samotné zázemí domova, ale hlavně vždy profesionální, milý a hlavně lidský přístup ke klientům.
Vaše zařízení si drží nadstandardní úroveň poskytovaných služeb, což přispívá ke spokojenosti nejenom klientů, ale i jejich nejbližších rodinných příslušníků.

Děkujeme za vše a přejeme Vám hodně sil v této nelehké době. Vaše práce si zaslouží úctu a obdiv nás všech.
Patrik a Helena Dworschakovi



Vážená paní ředitelko,
Vážení členové kolektivu Domova senioru Seč s.r.o.
Jménem celé rodiny bychom Vám všem chtěli poděkovat za péči, kterou jste naší mamince, babičce, prababičce, ale i praprababičce paní Blaženě Šírové, po celou dobu pobytu ve Vašem domově, poskytovali.
Babička, jak jsme jí všichni říkali, žila ve Vašem domově od konce října 2016. Do domova se jí moc nechtělo, ale velmi rychle si zde zvykla. Byla u vás spokojená a tak nějak pookřála a rozkvetla. Díky Vaší péči měla možnost žít ještě téměř dva a půl roku, i když lékaři nám moc naděje nedávali.
My jsme byli také velmi spokojeni. Budova domova se nachází na pěkném místě v přírodě, je zde plno zeleně, upravené okolí. Při našich častých návštěvách babičky jsme nacházeli babičku čistou, ošetřenou, najezenou. Také prostředí domova je velmi příjemné a útulné, všude čisto, uklizeno. Personál domova je ochotný a vstřícný. Velký dík pak patří pracovníkům zdravotního úseku, kteří dělali vše proto, aby byla babička po zdravotní stránce stabilizovaná a netrpěla a také paní ředitelce, se kterou jsme se vždy na všem domluvili.
S díky JUDr. Blažena Kocmanová a Mgr. Petr Šír



Vážená paní ředitelko, vážené sestřičky, pečovatelky a všichni ostatní z personálu
Chtěli bychom Vám všem za sebe i celou rodinu tímto dopisem za naší maminku paní Janu Ungrovou upřímně moc poděkovat! Poděkovat za vše, co pro ní děláte. Je toho skutečně mnoho, a to jak po stránce vzorné pečovatelské služby, tak i po stránce zdravotní péče.  
Jsme moc rádi, že je maminka v prostředí, kde pojmy pomoc, porozumění a obětavost nejsou jen planá slova. Kdykoliv za ní přijedeme na návštěvu setkáme se s milým a ochotným personálem, s lidmi, kteří se snaží svým klientům zabezpečit v maximální míře nejen pečovatelskou a zdravotní službu, ale dávají jim i něco navíc, krásný lidský přístup, obětavost, povzbuzení, zábavu, zabezpečení duchovní služby a tak dále.
Jsme si vědomi, že tato služba je po všech stránkách velmi náročná, a proto a to více oceňujeme tuto Vaši práci, která se díky Vašemu přístupu k jednotlivých klientům stává skutečnou službou bližnímu v tom nejlepším slova smyslu. Maminka je vždy v naprostém pořádku, upravená a spokojená.

Ještě jednou Vám všem vyjadřujeme za celou naši rodinu upřímný a velký dík a přejeme Vám do další činnosti a práce hodně zdraví a síly.
Manželé Kolářovi



Za sebe i za maminku děkuji za každý program, který připravujete pro babičky i dědečky!!!! Z poníků měli určitě také velikou radost,je to vidět na fotkách ,za které také chceme poděkovat.
H.B.

Ráda vzpomínám na tyto krásné chvilky.Všichni byli super.Poděkování Haničce Netolické a vrchní sestře.Určitě to zopakujem.
A.K.

BYLO TO KRÁSNÉ ODPOLEDNE, TO JE VIDĚT I NA FOTKÁCH.. A DÍKY, ŽE JSEM TAM MOHLA S VÁMI BÝT
H.B.

Můžete nás podpořit

Finančně

číslo účtu: 3662276309/0800
(Česká spořitelna)

Hmotnými dary

zdravotnické potřeby, vybavení DSS…

Kulturní akcí

uvítáme každého, kdo je ochotný vystoupit pro naše klienty bez nároku na honorář


Přejete si vystavit darovací smlouvu?

Vyplňte její vzor – DAROVACÍ SMLOUVA KE STAŽENÍ (formát MS Word, velikost 14 kB)

 

Napsali o nás

Vážená paní ředitelko, dovolte, abychom ze srdce poděkovali Vám i celému personálu DS Seč za péči, kterou jste věnovali a poskytovali naší mamince po dobu jejího pobytu u Vás. Strávila u Vás poslední rok a půl svého života, a kdykoliv jsme jí navštívili, byla vždy spokojená, čistá, upravená, zkrátka bylo vidět, že je o ní vzorně pečováno. Setkávali jsme se ze strany personálu se skvělým, profesionálním , ochotným a laskavým přístupem, což nebývá vždy samozřejmostí.  Jsme velmi rádi, že jsme zvolili právě toto zařízení, kde mohla maminka důstojným způsobem  ještě pobýt zbývající čas, který jí byl vyměřen...                       Děkujeme!  Celá rodina od p  Prašilové

 

Vážená paní ředitelko, vážené sestřičky, pečovatelky a všichni ostatní z personálu.

Chtěli bychom Vám všem za sebe i celou rodinu tímto dopisem za naši maminku paní Janu Ungrovou upřímně moc poděkovat!

Poděkovat za vše, co pro ni děláte. Je toho skutečně mnoho, a to jak po stránce vzorné pečovatelské služby, tak i po stránce zdravotné péče.

Jsme moc rádi, že je maminka v prostředí, kde pojmy pomoc, porozumění a obětavost nejsou jen planá slova.
Kdykoliv za ní přijedeme na návštěvu setkáme se s milým a ochotným personálem, s lidmi, kteří se snaží svým klientům zabezpečit v maximální míře nejen pečovatelskou a zdravotní službu, ale dávají jim i něco navíc, krásný lidský přístup, obětavost, povzbuzení, zábavu, zabezpečení duchovní služby a tak dále.

Jsme si vědomi, že tato služba je po všech stránkách velmi náročná, a proto a to více oceňujeme tuto Vaši práci, která se díky Vašemu přístupu k jednotlivých klientům stává skutečnou službou bližnímu v tom nejlepším slova smyslu. Maminka je vždy v naprostém pořádku, upravená a spokojená.

Ještě jednou Vám všem vyjadřujeme za celou naši rodinu upřímný a velký dík a přejeme Vám do další činnosti a práce hodně zdraví a síly.

Manželé Kolářovi